Battery Point – dodatkowa moc klientów dla warsztatów

2020-12-14

Problem z akumulatorem? Samochód nie chce odpalić akurat wtedy, kiedy śpieszysz się na ważne spotkanie? W mroźne dni niejeden kierowca musiał zmierzyć się z takim wyzwaniem. Na szczęście dziś taka sytuacja nie jest już końcem świata, w przypadku awarii akumulatora wystarczy zajrzeć na www.BatteryPoint.pl.

Mechanic with Silver-AGM battery_Clarios.jpg

Battery Point to wspólne przedsięwzięcie Inter Cars i Clarios, producenta akumulatorów VARTA, które ułatwia życie kierowcy. W przypadku problemów z akumulatorem szybko i łatwo znajdzie on idealnie rozwiązanie, które pozwoli mu uporać się z awarią. Ma wówczas trzy możliwości, aby jak najkorzystniej dla siebie rozwiązać problem z akumulatorem. W takiej sytuacji kierowca może:

  • za pośrednictwem wyszukiwarki samodzielnie znaleźć serwis w swojej okolicy i umówić się na wizytę. W warsztacie zakupi odpowiedni akumulator, który zostanie wymieniony przez mechanika;
  • zadzwonić na specjalną infolinię i wszystkie pozostałe formalności (wybór akumulatora, umówienie wizyty w serwisie) zostawić w rękach obsługi technicznej;
  • wybrać akumulator w sklepie wraz z opcją wymiany w warsztacie. Wówczas realizacja zamówienia następuje w ciągu 24 godzin.

Battery Point to bardzo potrzebny – z punktu widzenia kierowcy – projekt. Z tego powodu cała akcja wsparta została ogólnokrajową kampanią w mediach. Reklamy Battery Point będzie można usłyszeć w stacjach radiowych o zasięgu krajowym, widoczne będą również na kilku portalach aukcyjno-sprzedażowych, w najpopularniejszych wyszukiwarkach internetowych oraz w formie wideo w serwisie You Tube i na Facebooku.

Całe przedsięwzięcie wsparte zostało również przez motoryzacyjnych influencerów, m.in. przez Zachara, a także poprzez krótkie filmy promujące, publikowane pod wspólnym cyklem Elektryzujące historie”.  Wszystkie te działania to dopiero początek zakrojonej na szeroką skalę akcji, mającej na celu podniesienie świadomości kierowcy o potrzebie wymiany akumulatora u profesjonalisty.

Z Battery Point Twój samochód zawsze odpali!

Inter Cars to największy importer i dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych oraz innych pojazdów użytkowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Dysponuje ponad 250 punktami sprzedaży, co zapewnia szybkości i dostępność logistyczną wszystkich towarów i usług. W projekty Inter Cars wchodzą m.in.: Battery Point - platforma, na której znajdziesz najlepszy akumulator dla Twojego samochodu i umówisz się na profesjonalną wymianę w najbliższym warsztacie.

Motointegrator to wyszukiwarka serwisów samochodowych i usług motoryzacyjnych dla kierowców. Narzędzie promocji i komunikacji z klientem dedykowane warsztatom. Z Motointegrator.com współpracuje ponad 14 500 warsztatów w 8 krajach w Europie, w tym 10 000 warsztatów w całej Polsce.

Udostępnij na Facebook
Udostępnij na Twitter
Udostępnij na LinkedIn
Wysłane e-mailem
;